ferie

07:11 kid rauhl 2 Comments


"Są spra­wy dla których czas znaj­dziemy zawsze. Są też spra­wy dla których nig­dy nie znajdziemy wol­nej chwili."

TO JUŻ KONIEC?

Ferie ferie i po feriach, serio to już koniec? trzeba wracać do szkoły? a może tak jeszcze tydzień wolnego? albo dwa no ewentualnie trzy.. było tak miło bez szkoły, no ale jak to się mówi "Nie zawsze wszystko kończy się tak pięknie, jak zaczęło". Zastanawiam się czemu ferie tak szybko mijają, a szkoła tak wolno? gdzie tu logika? no, ale cóż wszystko co dobre szybko się kończy, niestety. Teraz odliczamy do świąt wielkanocnych, błagam przybywajcie!!
GDZIE JE SPĘDZIŁAM?

Moje ferie spędziłam w Anglii. Przyleciałam do miasta Ashbourne, które położone jest 148 mil na północ od Londynu. Jest to bardzo stare miasto, bo prawa otrzymało w 1257 roku, jest naprawdę piękne i posiada w "ofercie" dużo zabytków. Ludzie są tak kochani i mili, każdy się uśmiecha, mówi ci "dzień dobry" i przeprasza za wszystko. Naprawdę świetni ludzie i świetne miejsce.CZY ZROBIŁAM WSZYSTKO CO CHCIAŁAM?

Świetne pytanie! Też chciałabym to wiedzieć. Wyleciałam szybko więc w domu nie zrobiłam praktycznie niczego. Jak wrócę do Polski zostana mi 3 dni do szkoły i w te dni muszę nauczyć się na milion kartkowek, sprawdzianow etc więc wiecie będzie ciekawie! Mam nadzieję, że wszystko szybko ogarne, trzymajcie kciuki! Bo w sumie chciałabym też odpocząć w domu, bo "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej".SNAPCHAT

Lustrzanki ze sobą nie wzięłam i zdjęć jakimś dobrym sprzętem, też nie robiłam, ale za to jest parę zdjęć z aplikacji snapchat, oczywiście jakość nie powala, ale ważne, że są. Jeżeli chcielibyście dodać mnie na snapa to zapraszam: snapaci, a na dole macie zdjęcia:

Witamy na naszym blogu

2 komentarze: